N├ü┼á FESTIVAL 2X ZA ROK : I
AnimeSHOW 2019
I
Comics Salon 2019
Slovak
English
German
Hungarian
Polskß Verzia
Czech
HOME VSTUPENKY UBYTOVANIE PROGRAM MAPA S├Ü┼ĄA┼ŻE FOTKY PRAVIDL├ü KONTAKT

Karaoke + pravidlá - AS2019

Pre V├ís d├┤le┼żit├ę d├ítumy:
25.03.2019 uz├ívierka prihlasovania sa do s├║┼ąa┼że
27.03.2019 uz├ívierka prihlasovania pesni─Źiek

Po─Źet vyst├║pen├ş je obmedzen├Ż na 1 s├│lo vyst├║penie a 1 vo dvojici. Ako organiz├ítori si v┼íak vyhradzujeme pr├ívo niektor├ę vyst├║penia na z├íklade kapacitn├Żch obmedzen├ş vyl├║─Źi┼ą. Do s├║┼ąa┼że sa m├┤┼że prihl├ísi┼ą jednotlivec alebo skupinka pri─Źom hodnoten├ş bud├║ spolo─Źne v jednej kateg├│rii. Hodnoti┼ą v├ís bud├║ div├íci a prv├ę tri miesta bud├║ odmenen├ę vecn├Żmi cenami.

S├║┼ąa┼żiaci sa musia do 25.3. 2019 z├ív├Ązne prihl├ísi┼ą s po─Źtom vyst├║pen├ş.S├║┼ąa┼żiaci n├ím musia do 27.3.2019 nahl├ísi┼ą n├ízov pesni─Źky, pri─Źom m├┤┼żu po┼żiada┼ą o vytvorenie in┼ítrument├ílnej verzie. V pr├şpade, ┼że nie je mo┼żn├ę vytvori┼ą dostato─Źne kvalitn├║ in┼ítrument├ílnu verziu vybranej skladby, vyhradzujeme si pr├ívo vyzva┼ą s├║┼ąa┼żiaceho na v├Żber inej skladby. In┼ítrument├ílnu verziu svojej skladby si m├┤┼że s├║┼ąa┼żiaci zadov├í┼żi┼ą s├ím, pri─Źom n├ím ju do rovnak├ęho term├şnu (27.3.2019) mus├ş zasla┼ą na kontrolu. Piese┼ł by mala by┼ą na AS tematicky vhodn├í.

Video nie je podmienkou ├║─Źasti. Pokia─ż s├║┼ąa┼żiaci video ku svojmu vyst├║peniu chce ma┼ą, mus├ş si ho zadov├í┼żi┼ą s├ím. Platia pre neho rovnak├ę pravidl├í ako tie t├Żkaj├║ce sa in┼ítrument├ílnej verzie skladieb. Okrem toho mus├şme ma┼ą k dispoz├şcii aj samostatn├║ audio stopu v pr├şpade probl├ęmov s videom.

V prv├Ż de┼ł AS tj 29.3.2019 bude posledn├í mo┼żnos┼ą prihl├ísi┼ą sa do s├║┼ąa┼że, av┼íak akceptujeme maxim├ílne 3 ─Ćal┼íie vyst├║penia od r├┤znych ─żud├ş. T├íto v├Żnimka plat├ş iba pre ─żud├ş, ktor├ş nemali mo┼żnos┼ą v─Źas sa obozn├ími┼ą s pravidlami. Skladba n├ím mus├ş by┼ą doru─Źen├í e┼íte v ten de┼ł.

V┼íetky ├║daje, in┼ítrument├ílne verzie, vide├í pre vyst├║penie, ot├ízky treba posiela┼ą emailom na adresu: karaoke.csas@gmail.com

REGISTRA─îN├Ł FORMUL├üR

E-mail: karaoke.csas@gmail.com

Predmet E-mailu: "Karaoke - Registrácia"

Meno:
Prez├Żvka:
Tel. c├şslo:
Meno interpreta + názov piesne:
Z├ístupca: (V pr├şpade ne├║─Źasti na vyhodnoten├ş v nede─żu pri z├ívere─Źnom programe bude cena odovzdan├í danej osobe.)

HOME VSTUPENKY UBYTOVANIE PROGRAM MAPA S├Ü┼ĄA┼ŻE FOTKY PRAVIDL├ü KONTAKT
Copyright 1988-2019 R├│bert ┼Żitt┼łan - All rights reserved