HOME VSTUPENKY UBYTOVANIE PROGRAM MAPA SÚŤAŽE GALÉRIA PRAVIDLÁ KONTAKT English

Karaoke na CS + pravidlá 2017

Pre Vás dôležité dátumy:
10.09.2017 uzávierka prihlasovania sa do súťaže
12.09.2017 uzávierka prihlasovania pesničiek

Počet vystúpení je obmedzený na 1 sólo vystúpenie a 1 vo dvojici. Ako organizátori si však vyhradzujeme právo niektoré vystúpenia na základe kapacitných obmedzení vylúčiť. Do súťaže sa môže prihlásiť jednotlivec alebo skupinka pričom hodnotení budú spoločne v jednej kategórii. Hodnotiť vás budú diváci a prvé tri miesta budú odmenené vecnými cenami.

Súťažiaci sa musia do 10.9. 2017 záväzne prihlásiť s počtom vystúpení.Súťažiaci nám musia do 12.9.2017 nahlásiť názov pesničky, pričom môžu požiadať o vytvorenie inštrumentálnej verzie. V prípade, že nie je možné vytvoriť dostatočne kvalitnú inštrumentálnu verziu vybranej skladby, vyhradzujeme si právo vyzvať súťažiaceho na výber inej skladby. Inštrumentálnu verziu svojej skladby si môže súťažiaci zadovážiť sám, pričom nám ju do rovnakého termínu (12.9.2017) musí zaslať na kontrolu. Pieseň by mala byť na CS tematicky vhodná.

Video nie je podmienkou účasti. Pokiaľ súťažiaci video ku svojmu vystúpeniu chce mať, musí si ho zadovážiť sám. Platia pre neho rovnaké pravidlá ako tie týkajúce sa inštrumentálnej verzie skladieb. Okrem toho musíme mať k dispozícii aj samostatnú audio stopu v prípade problémov s videom.

V prvý deň CS tj 15.9.2017 bude posledná možnosť prihlásiť sa do súťaže, avšak akceptujeme maximálne 3 ďalšie vystúpenia od rôznych ľudí. Táto výnimka platí iba pre ľudí, ktorí nemali možnosť včas sa oboznámiť s pravidlami (zahraniční hostia a nečlenovia diskusných fór animecrew a manga.sk). Skladba nám musí byť doručená ešte v ten deň.

Všetky údaje, inštrumentálne verzie, videá pre vystúpenie, otázky treba posielať emailom na adresu: karaoke.csas@gmail.com

Copyright 1988-2017 Róbert Žittňan - All rights reserved